Elon Piżmo nie ma nic przeciwko temu, że dostanie swoje wynagrodzenie w Bitcoin.

Elon Musk powiedział, że nie odmówi otrzymania zapłaty w Bitcoin jako odpowiedź na tweet Bena Mezricha, popularnego autora.

W niedawnej odpowiedzi na Twittera, dyrektor generalny Tesla i SpaceX przyznał, że nie okaże się, że dostanie wypłatę w Bitcoin. Jego oświadczenie przyszedł jako odpowiedź na Bena Mezricha, autora Bitcoin Billionaires.

Ben Mezrich i Elon Musk na Bitcoinu

Kilka dni temu, Ben Mezrich, autor Bitcoin Billionaires: Prawdziwa historia geniusza, zdrady i odkupienia, wziął ją na Twittera, żeby powiedzieć, że nie odmówiłby kolejnej wypłaty w Bitcoin.

Jak CryptoPotato poinformował wcześniej w 2020 roku, Bitcoin zaczął się dostać do głównego nurtu mediów. Przy jednej okazji, został on przedstawiony w popularnym finansowo centrum Wall Street Drama Billions. W swoim premierowym odcinku piątego sezonu, w którym jeden z głównych bohaterów debatował o zaletach bitcoin rush z kimś, kto został aresztowany za prowadzenie gospodarstwa górniczego Bitcoin.

W każdym razie, tweet Mezricha przykuł uwagę najbogatszego człowieka świata, Elona Piżma. Dyrektor generalny Tesli odpowiedział krótko, mówiąc „ja też nie“.

Elon Piżmo i Bitcoin

To jeszcze nie pierwszy raz, kiedy miliarder przedsiębiorczości i wizjoner technologii wspomina o wiodącej na świecie kryptokur walucie.

Poza tym, że „Bitcoin to moje bezpieczne słowo“ – tweet, którego większość ludzi nie rozumie, Piżmo ujawniło, że jest właścicielem 0,25 bitcoinów. W czasie tego pisania, jest to warte tylko 10.000 dolarów.

Jednak warto również zauważyć, że nie wydaje się, aby miał to wyjaśnione na temat tego, czy krypto-waluty są dobre czy nie. Piżmak powiedział wcześniej, że nie jest „ani tu, ani tam na Bitcoinie“.

Ten rodzaj dostaje krypto ludzie wściekły, ale są transakcje, które nie są w ramach równowagi prawa. I oczywiście, jest wiele praw w różnych krajach. I zazwyczaj do tych transakcji używa się gotówki. Ale, aby doszło do nielegalnych transakcji, gotówka musi być również używana do legalnych transakcji. Potrzebny jest nielegalny do legalnego pomostu. Tam właśnie wchodzi krypta. – On powiedział.

admin

View more posts from this author