Top Trader: Bearish S&P 500 Means Bitcoin May Have Topped

W ciągu ostatnich 30 dni Bitcoin przeszedł silny 50% rajd. Wiodąca krypto waluta, której obrót osiągnął 16 500 dolarów zaledwie kilka godzin temu, ale od tamtej pory cofnęła się do 16 200 dolarów, ponieważ presja na zakup zmniejszyła się.

Podczas gdy Bitcoin utrzymuje się powyżej poziomu obsługi kluczy, nie wszyscy analitycy uważają, że krypto waluta ma pole do popisu. Analityk kryptokasetów mówi że Bitcoin mógł być na szczycie i w związku z tym może stanąć w obliczu spadku w najbliższych dniach.

Wielu analityków uważa, że Bitcoin jest wykupiony, stąd oczekiwania co do spadku w krótkim i średnim terminie. Według analityków, spadek ten prawdopodobnie skieruje monetę w stronę regionu o wartości 14.000 dolarów.

Bitcoin mógł wkrótce skorygować, mówi analityk

Wiodący inwestor kryptokurwalutowy uważa, że Bitcoin w średnim okresie osiągnął szczytową wartość ponad 16 300 dolarów. Niedawno podzielił się on poniższym wykresem, który pokazuje akcję cenową kryptocurrency w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Zdaniem inwestora, nierozsądnie jest być teraz długo na kryptowalucie z powodu słabości cen akcji (S&P 500, Dow Jones, inne indeksy) i utraty byczego impetu na rynku Bitcoinów:

„Prawie zapomniałem dziś o moim wykresie, byłem trochę zajęty IRL-em, ale wyzwanie jest wyzwaniem. Myślę, że idąc do wknd należy być bardzo ostrożnym, aby nie dać się długo złapać, zwłaszcza że akcje są niedźwiedzie. Nie widzę nic innego, niż to, że mogliśmy być na szczycie. Jestem płaski. Jestem trochę szorstki, ale na szczycie LFT, byłbym pochylony do brania większości szortów powyżej 16.3k, aż do otwarcia i zamknięcia w poniedziałek powyżej tego poziomu.“

Long-Term Trend wciąż nietknięty

Analitycy twierdzą, że długoterminowy trend Bitcoina pozostaje nienaruszony pomimo niedawnego osłabienia cen. Analityk na łańcuchu ostatnio powiedział, co następuje, wskazując, że Bitcoin jest wciąż na wczesnym etapie swojego cyklu:

„1/ Względny niezrealizowany wskaźnik zysku/straty: Teraz wszedł do strefy „chciwości“ na tym ostatnim podniesieniu przez #bitcoin. Brzmi źle, ale faktycznie możemy spędzić dużą część cyklu byka w tym obszarze. Wciąż jesteśmy wcześnie z większą ilością miejsca do góry nogami.“

Wydaje się, że krypto waluta ma miejsce do góry nogami, ponieważ wciąż niewielu inwestorów detalicznych jest zainteresowanych krypto walutą.

admin

View more posts from this author